342 502 31 40 - 0543 717 49 36 - 0535 577 23 60
info@therapediatr.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

   

      Therapedia Duyu Bütünleme ve Osteopati ; Duyu Bütünleme Terapisi Uzmanı- Fizyoterapist Ebru ASLAN BAHADIR ve Osteopat - Fizyoterapist Duygu ÜNAL tarafından 2018 yılında Gaziantep de kurulmuştur.

      Therapedia Duyu Bütünleme ve Osteopati Duyu Bütünleme Terapisi alanında başarısını ispatlamış olan farklı kurumlar tarafından desteklenmekte ve danışmanlık hizmeti verilmektedir.


      Seanslar Ebru ASLAN BAHADIR önderliğinde, alanında uzman ve tecrübeli fizyoterapistlerden oluşan ekibimiz tarafından, çocuğun ihtiyaç ve yetenekleri göz önünde bulundurularak uygulanmakta, eksik olan alanlardaki gelişimini sağlamak ve özel yeteneklerini belirlemek birincil hedef edinilerek sürdürülmektedir. Seanslarımız süresince kazanılan bütün gelişimlerle birlikte, çocuğun yeni ihtiyaç modeline uygun şekilde, seanslar yeniden şekillendirilir. Destek sürecimiz süresince aile, uzmanlarımız tarafından çeşitli eğitimlerle bilgilendirilerek, sürecin bir parçası haline getirilir. Süreç içerisinde çocuğun gelişim rahatlıkla gözlemlenebilir olacaktır.

      Sağlığın korunması ve daha da iyileştirilmesi amacıyla Duygu ÜNAL önderliğinde tedaviye yönelik başarıyı sağlamak için deneyimli fizyoterapistler, ostepati uzmanlarıve lenf ödem terapisti eşliğinde sürdürüyoruz. Egzersiz programlarıyla tamamen kişinin kendi beden ve zihin yapısına uygun, çalışma koşullarıyla uyumlu halde oluşturulan egzersiz programının hazırlanmasıyla , kişinin yaşam kalitesinin artmasına büyük katkı sağlanmaktadır.

      Therapedia Duyu Bütünleme ve Osteopati ‘de amacımız güler yüzlü ekibimizle size ihtiyacınız olan tüm desteği vermek ve topluma yansıyacak olan bu mutluluğu sağlayabilmektir.